Haber

Çağdaş Atan: “Bu yıl başarının mimarı taraftarlar”

– Çağdaş Atan: “Bu yıl başarının mimarı taraftar”

Kayserispor Teknik Direktörü Çağdaş Atan:

“Finalde daha iyisini yapabilirdik”

“Transfer masası bir an önce açılmalı”

DG Sivasspor’dan 1-1’lik beraberlikle ayrılan Kayserispor maçın ardından yaptığı açıklamada, “Bu sene asıl başarı taraftarlarda. Takımımıza sahip çıkan taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Her maç bana destek oldular.” Bugün de bana yoğun destek verdiler. Gelecek sene Kayserispor’u iyi göstermek istiyoruz” dedi.

Spor Toto Süper Lig’in son haftasında Sivasspor’dan 1-1’lik beraberlikle ayrılan Kayserispor’da Teknik Direktör Çağdaş Atan, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Atan, “Kayserispor adına olağanüstü yolculukların olduğu bir yıl oldu. İçerideki herkese teşekkür ettim. Dönem içinde büyük çalkantılar yaşadık ama birbirimize tutunarak gemiyi sağ salim karaya çıkardık. ligi daha da yakışır şekilde final yaptı.Hedefimiz 54 puandı.54 puanı çok rahat yapabilirdik ama olmadı.Kayserispor ligi inançla tamamladı. Bizleri destekleyen herkese teşekkür ediyorum. Şimdi başka amaçlar ve başka planlar var. Transfer panomuzun bir an önce açılması gerekiyor. Ona göre kampa götürdüğümüz oyuncularla gitmek istiyoruz. Bu yıl asıl başarının mimarı taraftarlar. Takımımıza sahip çıkan taraftarlarımıza teşekkür ederim.” maç çok güzel. Mecnun Otyakmaz her zaman çalışmak isteyeceğim liderlerden biri. Başarılar dilerim. İki şehir yarışsın ama başka hiçbir şey bunun önüne geçemez” dedi.

“Kayserispor’u hiç satmadım”

Gazetecilerden biri, “Transfer yapılmaz ise işten ayrılacak mısınız?” sorusuna Atan, “Şunu net olarak söylemek istiyorum. Ben Kayserispor’u hiç satmadım. Dönem sonunda transfer açılmazsa görevi bırakacağım dedim. Niyetim bir an önce transfer tahtasını açmak.” olabildiğince”.

saimbeyli-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu