Teknoloji

Starfield bir ailenin hayatını işte böyle kurtardı

İlginç bir habere göre bir Starfield oyuncusu, bütün gece oyun oynayarak ayakta kaldığı için kendisini ve ailesini korkunç bir apartman yangınından kurtarmayı başardı.

PC Gamer tarafından bildirildiği üzere, oyunun Reddit alt dizinindeki oyuncu, ” Starfield benim ve ailemin hayatını kurtardı” başlıklı bir gönderide felaket olaylarının sırasını detaylandırıyor ” 31 Ağustos gecesi bu yeni evreni deneyimlemek için mümkün olduğu kadar uzun süre uyanık kalmaya ve oyun oynamaya karar verdim. Gece saat 02.26’da oyun oynarken alt kattaki komşularımdan bir patlama sesi duydum. Ne olduğunu görmek için oyunumu duraklattım; Kapıyı açtığımda merdiven boşluğumuzdan dairemize doğru alevlerin yükseldiğini gördüm.

Tidyckilla sözlerine şöyle devam ediyor: ” Hafif yanıkları olan eşimi ve kedimi hemen güvenli bir yere götürdüm. Eğer Starfield’a bu kadar dalmış olmasaydım uyuyor olurdum ve hepimiz duman zehirlenmesinden ölmüş olurduk. Ailemi ve beni korkunç bir kaderden kurtardığı için bu oyuna teşekkür etmek istiyorum.

Tidyckilla, duyduğu patlamaların ve hızla binaya yayılan yangının alt kattaki komşusunun sigara ve oksijen tankından kaynaklandığını düşünüyor.

kuyucak-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu